Kuzey Akademi alanında uzmanlaşmış dinamik uzman kadrosuyla, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı bir kurumdur. Ankara’nın en iyi KPSS kursu, Kuzey Akademi ile 2016 KPSS önlisans sınavı sizin için zorlu bir sınav olmaktan çıkıyor. 2016 KPSS önlisans sınavı’na az bir zaman kala hayallerinizi şansa bırakmayın ve bir an önce Ankara Kızılay şubemize gelip kaydınızı yaptırın.

Ankara’nın en iyi KPSS kursu, Kuzey Akademi ile öğrencilerimiz, uzman kadromuz tarafından hazırlanan konu anlatımlı kitapları, yaprak testleri ve deneme sınavları ile 2016 KPSS önlisans sınavına en iyi şekilde hazırlanacaklar. Kuzey Akademi, 2016 KPSS önlisans sınavına hazırlık süresi boyunca birebir rehberlik ve mesleki danışmanlık hizmetleriyle motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlayacak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşırken yanınızda olacaktır.

Uzman kadromuz tarafından hazırlanmış en iyi KPSS yayınları bünyesinde barındıran Ankara’nın en iyi KPSS kursu, Kuzey Akademi yayınları bu zorlu sınavda rakiplerinize fark atmanızda yardımcı olacaktır.

Kaliteli eğitimi, uzman kadrosu ve seçkin yayınlarıyla Kuzey Akademi “Ben değil biz” demenin haklı gururunu yaşayan ve sektörün en iyisi olmak için gecesini gündüzüne katan Ankara’nın en iyi KPSS kursu “Kuzey Akademi” sizin için en doğru seçim olacaktır.

Sizi amaçlarınıza ulaştıracak, beklentilerinizi karşılayacak kursu belirlemek sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü, daha ilk adımda bir seçenekler yığınıyla karşı karşıya kalacaksınız. Kuzey Akademi ile 2016 KPSS önlisans

sınavına en iyi şekilde hazırlanmak ve başarıya hep bir adım daha yakın olmak için Ankara Kızılay’da olan kursumuza gelip derslerimiz, uzman kadromuz, kaynaklarımız hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Daha fazla geç kalmadan 2016 KPSS önlisans sınavı hazırlık sürecinize ilişkin ilk doğru adımı en iyi uzman kadroyu bünyesinde barındıran Kuzey Akademi’ye kayıt yaptırarak atın. Ankara’daki diğer KPSS hazırlık kurslarının arasında kendi farkını ortaya koyarak öğrenci odaklı eğitimcilik anlayışıyla çizgisini belirlemiş tam donanımlı Ankara’nın en en iyi KPSS kursu olmayı kendine hedef edinmiş Kuzey Akademi’nin öğrencisi olun; başarınızı birlikte şekillendirelim.