KPSS A grubu sınavı her alan öğrencisi için önemli bir sınavdır. Ankara’daki diğer kurumlarda bu sınav için yapılan programlar ve ders saatleri çok kısadır. Kuzey Akademi eğitim kurumunda 640 saatlik bir program uygulanmaktadır.

Ders saatleri:

  • İktisat               : 190 saat
  • Hukuk              : 200 saat
  • Muhasebe        : 65 saat
  • Maliye              : 65 saat
  • İşletme             : 30 saat
  • Genel Tekrar     : 60 saatolarak verilmektedir. Sizlerde bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız Kuzey Akademi KPSS A Grubu gruplarında yerinizi alın.

Ankara’nın en başarılı eğitimcileriyle beraber çalışan Kuzey Akademi eğitim kurumu, KPSS A grubu sınavında başarısını ortaya koyuyor. Sizlerde gelin bu zorlu sınavda bizlerle tanışın ve sınavı kolay bir şekilde atlatın.

Rehberlik hizmetimizden her daim yararlanabilirsiniz. En başarılı eğitimci kadrosuyla, iktisat, maliye, muhasebe, hukuk ve işletme derslerinde başarıyı Kuzey Akademi ile yakalayın. Eğitimde seviyeyi her zaman yüksek tutan Kuzey Akademi eğitim kurumu sizlere iyi bir gelecek sağlıyor. En fazla ders saatiyle, rehberlik hizmetiyle, deneme sınavlarıyla sizlere en kaliteli eğitimi vermeyi hedefleyen Kuzey Akademi her zaman sizlere yol gösterici olmaktadır.

KPSS A Grubu zorlu bir sınav olmakla beraber genel kültür genel yetenek sınavında da yüksek başarı elde etmeniz için Kuzey Akademi eğitimcileri her zaman sizlere yol gösterici olmaktadır.

Ankara’da ki diğer eğitim kurumlarına göre Kuzey Akademi kursu sizler için bütün imkanları sunmaktadır. KPSS A grubunda sizlerde başarıyı yakalamak için bizim kurumumuza gelin hemen kayıt yaptırın. Kazanan siz olun…

Kızılay’da olan kursumuza sizleri de bekliyoruz. Gelin görüşelim eğitim kadromuzu tanıyın daha sonrasında seçim sizin…