2017 KPSS A grubu eğitim kadrosu Kuzey Akademi ile çok kolay bir sınav haline geliyor. Ankara’da ki diğer eğitim kurumları KPSS A ‘da çok fazla ders saati koymazlar. Fakat bizim kurumumuz 640 saatlik bir eğitim programıyla sizlerin her daim yanında oluyor.  

Alan hocalarımız sizlerin en iyi şekilde eğitim görebilmeniz için düzenlediği programlarla sizlere maksimum düzeyde eğitimi sunuyor. Ankara KPSS A grubunda başarılı olabilmeniz için bu hazırlık sürecini en iyi şekilde geçirmeniz gerekmektedir. Bizlerde Kuzey Akademi ailesi olarak çıkarttığımız yayınlarla bunları destekliyoruz.

640 saatlik bu muhteşem program,190 saat iktisat, 200 saat hukuk, 65 saat muhasebe, 65 saat maliye, 30 saat işletme olarak programlanmıştır. Ve 30 saat soru çözüm dersleri yapılmaktadır. Tabi bunların yanında A grubu eğitim kadromuz sizlere ders sonrasında alan hocalarımızla görüşüp soru sorabilme imkanı da sunuyor. Ayrıca rehberlik hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. 2017 KPSS A grubu için fazla kurs aramayın, en akademik kadrosuyla Kuzey Akademi sizleri bekliyor.

Ankara’da başarılı bir sınav süreci geçirebilmek ve seçilen kurumda öğretmenlerin, sınıfların ve o kurumun iyi olması gerekmektedir. Bizlerde öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Tam kadro eğitim kadrosuyla sizlere maksimum düzeyde eğitim veriyoruz.

2017 KPSS A grubu için sizlerde başarıda kaliteyi aramalısınız. Memur olmak için daha neyi bekliyorsunuz? En başarılı eğitim kadrosuyla Kuzey Akademi sizleri bekliyor. Gelin hiç fırsatı kaçırmadan kaydınızı yaptırın.